tel.: +420 596 322 020, email: cruservis@cruservis.cz, další kontakty
CRU Servis s.r.o. - KARVINÁ
Úvodní stranaNaše službyNaše službyDíly a přislušenstvíDíly a přislušenstvíPrůvodciPrůvodceO Bosch Car ServiceO BCS

LIKVIDACE POJISTNÝCH UDÁLOSTÍ


Pro poškozené, příp. havarijně pojištěné...

Jste účastníkem dopravní nehody, Vaše vozidlo je poškozeno a Vy nevíte jak dále postupovat? Prvotní vizuální pohled zpravidla rozsah poškození Vašeho vozidla neodhalí, proto zvažte přivolání Policie ČR. Eliminujete tím podezřelé faktory, které mohou následnou likvidaci značně ztížit. Pokud možno vždy sepiště "Záznam o dopravní nehodě" (standardní evropský záznam), který slouží k dokumentaci průběhu nehody, a to za účelem snadnějšího a rychlejšího vyřízení náhrady škody.

 

CRU Servis Vám dále nabízí:

  • uplatnění veškerých oprávněných nároků vyplývajících ze zákona č. 186/1999 Sb., o pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla;
  • zapůjčení náhradního vozidla, dle uvedených alternativ:
    • parciální (dílčí, částečná) škoda - zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy Vašeho poškozeného vozidla (tj. maximálně po dobu mezi vystavením zakázky a fakturou za opravu),
    • totalní škoda - možnost zapůjčení náhradního vozidla po dobu vyřízení Vaší škodné události (tj. maximálně po dobu od vzniku škodné události až do doby vyplacení pojistného plnění),
  • provedení, příp. zajištění prohlídky Vašeho poškozeného vozidla (předně vyhotovení zápisu o rozsahu poškození a fotodokumentaci);
  • kalkulaci škody za užití expertních systémů Audatex, AVN, AVNSkla;
  • kompletní opravu vozidla, a to i formou "krycího dopisu" (na účet naší opravny).
  • znalecké posudky a odhady motorových vozidel.


Likvidace pojistných událostí:

 

Ing. Miroslav Petriskiv

tel.    +420 596 322 020
mobil +420 724 366 879
e-mail ktechnik@cruservis.cz

Průvodce zimou

Příchod zimy může být někdy rychlý a nenadálý. Buďte proto na to dopředu připraveni. Existuje několik věcí, které byste měli mít vždy po ruce, abyste snadno zvládali její možné nástrahy.

Více informací

Průvodce pro akumulátory

Možná budete překvapeni, ale akumulátor má raději zimu než období horkého léta, kdy je opotřebení mnohem vyšší než v chladných zimních měsících.

Více informací

STK/ME

Každé dva roky musí vaše vozidlo podstoupit kompletní technickou kontrolu a zákonem předepsané měření emisí (STK + ME). V našich autoservisech vám to zajistíme ve spolupráci s úředně uznanými stanicemi technické kontroly.

Na nabídku

Bosch Car Service Asistent

Domluvte si termín servisu vašeho vozidla kdykoli pomocí mobilní aplikace ve vašem telefonu.

Více o aplikaci
Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Vybrané služby
Bosch Car Service
Navštivte nás na

YouTube YouTube   Facebook Facebooku   Google + Google +

CRU Servis s.r.o., Bohumínská 373/7, Karviná - Staré Město, 733 01, GPS: 49°51'53.438"N, 18°30'57.751"E
tel.: +420 596 322 020, email: cruservis@cruservis.cz, kontaktní formulář
Toplist