tel.: +420 596 322 020, email: cruservis@cruservis.cz, další kontakty
CRU Servis s.r.o. - KARVINÁ
Úvodní stranaNaše službyNaše službyDíly a přislušenstvíDíly a přislušenstvíPrůvodciPrůvodceO Bosch Car ServiceO BCS
Jste tady: Úvodní stránka > O nás

Vítejte v dílenském řetězci expertů

Bosch Car Service - automobiloví experti. Naši servisní profesionálové opravují a servisují všechny značky vozidel. Využijte jedinečných zkušeností a vynikající kvality za přiměřenou cenu. Díky naší úzké spolupráci se společností Bosch, předním dodavatelem automobilových dílů v originální kvalitě, máme vždy k dispozici nejmodernější technologie - vše, co vaše vozidlo vyžaduje.

Bosch Car Service: O nás

Bosch Car Service

Bosch Car Service je jedním z největších řetězců nezávislých autoservisů na celém světě. Naše mezinárodní servisní síť 16 500 autorizovaných autoservisů je rozmístěna ve 150 zemích. Díky naší široké škále odborných služeb jsme vám schopni nabídnout vše, co budete pro vaše auto potřebovat – od prohlídky, servisu a oprav až po zákaznické dodatečné vybavení. Jsme schopni zajistit, aby nedocházelo k propadnutí záruky od výrobců všech značek vozidel.

> Chcete-li se dozvědět více

Pravidla kvalitních služeb

Bosch Car Service je symbolem vynikající kvality. Náš systém sledování kvality zaručuje vynikající úroveň prací ve všech autoservisech Bosch Car Service. Tuto výjimečnou kvalitu lze definovat jako kombinaci prvotřídních produktů, profesionálních služeb a uspokojení očekávání zákazníků. Pravidelná kontrola kvality zaručuje soulad se stanovenými standardy a postupy.

> Chcete-li se dozvědět více

Management kvality

V Bosch Car Service využíváme nejnovější technologie diagnostiky a digitálních informačních systémů. Tato ideální kombinace zajišťuje systematickou diagnostiku vozidel a kvalifikované opravy.

> Chcete-li se dozvědět více

Oceněný závazek mobility

Ocenění

Bosch Car Service je opět vítěz testu v kategorii "Dílenské řetězce".

Speciální služby

Naše speciální služby mohou nabídnout flexibilní řešení přizpůsobené na míru, aby byly splněny specifické požadavky.

Obchodní partneři

Úzce spolupracujeme s předními dodavateli. Společně vám můžeme nabídnout ještě více.

Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17.000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!
Vybrané služby
Bosch Car Service
Navštivte nás na

YouTube YouTube   Facebook Facebooku   Google + Google +

CRU Servis s.r.o., Bohumínská 373/7, Karviná - Staré Město, 733 01, GPS: 49°51'53.438"N, 18°30'57.751"E
tel.: +420 596 322 020, email: cruservis@cruservis.cz, kontaktní formulář
Toplist