Navigovat do servisuKarviná - Staré Město, Bohumínská 373/7Telefon+420 596 322 020 E-mailcruservis@cruservis.cz Otevírací dobaPo - Pá: 7.45 - 16.45 So: po dohodě
BMW - Partners in Quality

BMW - Partners in Quality

Náš autoservis je partnerem BMW - "Partners in Quality" od roku 2005

Program Partners in Quality má za cíl umožnit využití originálních náhradních dílů BMW i v síti nezávislých servisů.

Jsme partnerem v oblasti opravy a údržby vozidel BMW.

Náš autoservis Vám poskytne prvotřídní servis, neboť v oblasti oprav a údržby vozů BMW má zajištěn originální díly, poradenství a specializovanou technickou podporu autorizovaného servisu BMW.

 

Kontaktujte nás

Servis vozidel BMW se zápisem do el. servisní knížky

Samozřejmostí je i inspekční servis vozidel v záruční době. 

Disponujeme také čtečkou klíčů "KeyReader Plus" + orig.značkovou diagnostikou BMW - ICOM.
Tzn.že Vám při příjmu vozidla k opravě nebo servisní prohlídce načteme klíč od vozidla a vyčteme potřebná data (např.o momentální potřebě servisu, svolávacích akcí výrobce, aktualizaci SW řídících jednotek systémů, aktualizaci mapovách podkladů navigace, chybových hlášení atd.) se kterými poté pracujeme a po skončení servisu samozřejmě provedeme zápis do elektronické servisní knížky v databázi BMW .

Mimo inspekční servisy provádíme i ostatní opravy všech vozidel BMW vč.montáže originálních doplňků a dovýbavy.

Prodej náhradních dílů a příslušenství BMW

Po vstupu do partnerského programu jme úspěšně zahájili prodej originálních náhradních dílů BMW. Za tuto dobu si na prodej ND BMW zvyklo spoustu nových odběratelů jak prodejců autodílů tak servisů.

Jedná se o veškeré ND BMW, MINI a BMW moto, jak mechanické tak karosářské.

Zajistíme taktéž veškeré doplňky interiéru i exteriéru vč. značkového oblečení a sportovního vybavení BMW. Pro servisy a prodejce ND máme připraveny zajímavé slevy.

Pokud budete mít zájem o tyto ND BMW a nemáte orig. číslo jsme připraveni vám s hledáním pomoci. K vyhledávání ND používáme software ETK BMW, který používají autorizované servisy.

Dodací lhůty jsou dle druhu zboží 1-5 dní (pracovních). Okamžitě při objednávce vám sdělíme cenu a přesný termín dodání ND. Pro stálé zákazníky a servisy máme připraveny atraktivní slevy.

Aktualizace navigačních map BMW

Provedeme nejnovější aktualizaci mapových podkladů na jakékoli navigaci BMW.

Kontaktujte nás

Souhlasím, aby společnost CRU Servis s.r.o. jako správce zpracovávala moje osobní údaje v rozsahu uvedeném v tomto formuláři. Další informace ke zpracování naleznete v informacích o ochraně osobních údajů